Вже зовсім скоро ми станемо свідками повного сонячного затемнення, а згодом побачимо і місячне затемнення. Ми можемо використати ці природні явища на свою користь. Сонячні або місячні затемнення можуть докорінно змінити наш спосіб життя – вважає астропсихолог Олена Осипенко. Такі астрономічні явища несуть людям зміни, і у кожного є можливість влити нову більш життєздатну енергію в свої справи.

Важливо: Перше повне сонячне затемнення відбудеться 20 березня, точна фаза об 11:36 за київським часом. Сонце і Місяць затемнення в 30 ° Риб. Люди, народжені від 16 до 23 березня можуть очікувати на зміни протягом року.

Сонячне затемнення відбувається на молодий місяць, тобто розпочинає місячний цикл. Поєднання сонячної та місячної енергії в цей період стає надзвичайно інтенсивним і призводить до стиснення і ущільнення Землі і всього, що знаходиться на ній, в тому числі і ваших мислеобразів.

Важливо: Ваші думки матеріальні і саме в цей період мають більше шансів втілитися в життя. Перша година після сонячного затемнення – найкращий час для планування заходів на цілий рік.

Це затемнення спостерігатиметься на півночі Атлантичного океану і в Арктиці. Певні фази затемнення буде видно в Європі, Україні, західній частині Росії, а також частково в північній Африці.

Важливо: Повне Місячне затемнення відбудеться 4 квітня о 15:05 (точна фаза за київським часом). Місяць в 15 ° Терезів, Сонце в 15 ° Овна. Зміни протягом року можуть очікувати люди, народжені від 1 до 7 квітня та від 4 до 10 жовтня.

Місячні затемнення трапляються під час повного місяця, коли, як правило, емоції досягають кульмінації і жадають вивільнення. Це найкращий період для виявлення своїх слабкостей і трансформації їх у сильні якості. У період місячного затемнення можна усунути психосоматичні причини багатьох хвороб, позбутися шкідливих звичок (куріння, алкоголізму, ігроманії та інших видів залежності), а також комплексів і слабкостей.

Важливо: Затемнення (сонячні або місячні) завжди хочуть, щоб на них звернули увагу. Вони несуть людям певну інформацію, створюють періодичні перевірки на зрілість Душі і формують програму до наступного затемнення. Якщо уявити життя, як довге шосе, то затемнення – це як пости ДАІ. Якщо Ви не порушуєте Законів (земних і космічних), то боятися Вам нічого. Вас зупинять, перевірять і побажають щасливої дороги. В іншому випадку, доведеться заплатити “штраф”, в кращому випадку грошима і майном, у гіршому – здоров’ям.

У період затемнень не можна починати ніяких нових і важливих справ та брати на себе зобов’язання.

Якщо у Вас є свій гороскоп – натальна карта, необхідно звернути увагу, в який дім Вашої карти потрапляють градуси затемнення. Ви зможете визначити, в якій сфері життя очікується перевірка і сформуєте нову програму, а також будете готовими до змін на даному відрізку життєвого шляху.

Важливо: Перед будь-яким затемненням корисно і важливо витримати триденний піст, провести цей період в спокійній обстановці, не роблячи активних дій і важливих рішень. За пів години до моменту затемнення бажано запалити свічку, обійти з нею квартиру за годинниковою стрілкою, читаючи молитву. Вогонь добре очищає будинок від негативної енергетики. Перед моментом затемнення запишіть те, що вам заважає повноцінно жити, і що ви хочете змінити в собі (страхи, комплекси, сумніви), сповідайтеся перед собою.

Практика сонячного затемнення дає можливість звільнитися від страхів, негативних рис характеру (невпевненість, дратівливість, лінь і ін.), які гальмують рух життя та заважають розвитку людини.

Важливо: За 10 хвилин до моменту затемнення прийміть контрастний душ, а далі подумки відстороніться від ваших негативних програм. У цьому вам допоможуть медитації, холодинамічний процес або інші техніки. Спаліть аркуш паперу, на якому ви записали свої недоліки. У першу годину першого місячного дня складіть список своїх бажань на рік або бізнес-план. Для більш успішної реалізації ваші плани і бажання найкраще представити у вигляді образів. Спробуйте уявити собі їх форму, колір, запах, смак, інші відчуття.

Корекцію своїх планів можете проводити щомісяця в 1-й місячний день протягом усього року. Ці плани реалізуються, якщо відповідають вашим істинним бажанням, а також дійсно для вас важливі.

Рекомендації щодо складання планів. Ваші цілі повинні бути:

  • Конкретними, реально досяжними у зазначений строк;
  • Обмеженими в часі (вказати термін виконання);
  • Гнучкими (враховують непередбачені фактори, форс-мажор);
  • Екологічними (враховують інтереси суспільства і Природи);
  • Позитивними (завдання формулюється без приставки не).

Якщо ви напишете багато бажань – доведеться більше працювати. У Бога немає інших рук, крім ваших. У вас обов’язково з’являться можливості для реалізації ваших планів. Щоб на реалізацію планів вистачило сил і часу, виберіть тільки найбільш значущі.

Важливо: в період затемнень будьте джерелом тільки позитивних думок і бажань. Проявляючи агресію, гнів і роздратування ви шкодите собі, програмуючи саморуйнування. Дякуйте за все, що посилає вам Доля, бажайте усім добра і миру, тоді побачите, що ваші думки творять ваше життя, а ви самі формуєте програму свого успіху.

Матеріали для статті та фото люб`язно надані астропсихологом Оленою Осипенко.


Також цікаво дізнатись: