Ваше свято повинно бути таким, про яке Ви мріяли, яким Ви його відчуваєте.

Я хочу таке весілля, щоб усе по-домашньому. Ніби гості прийшли до мене додому на вечерю. Радше, це буде вечірка. Без ведучого, без пафосу, без знімання фати, адже її у мене взагалі не буде. Сукню шитиму собі сама. А ще хочу індивідуальну подачу страв кожному нашому гостю. І взагалі, у нас не буде банальної їжі. Чекаємо на 40 гостей. Виїзну церемонію вестиме наш товариш. І наші друзі та батьки готові до будь-яких експериментів!

Наречена Олена схвильовано дивилася на мене. Ще б пак, ми бачилися вперше, втім чули одна про одну вже дуже багато.

Її великі блакитні очі були такими чистими, такими дитячими. Її вуста лише розповідали, яким має бути весілля її мрії. Сама ж інформація, наче йшла глибоко зсередини, від душі.

Мені одразу було цікаво готувати весілля Олени та Остапа. Наречена, що працює у великій міжнародній компанії та наречений, що захоплюється подорожами і за специфікою своєї роботи дуже часто буває у Європі, Азії. Це інтелектуальна пара, зі своїми вимогами та бажаннями. Я розуміла їх нестандартність, здатність приймати непопулярні рішення. Усі підрядники також повинні бути «на хвилі». А отже, ми очікували на особливий результат.

Наша перша зустріч із дівчатами, що готуватимуть весільну вечерю та флористику і декор, відбулась у кафе «Druzi». Символічно. Бо ми сиділи і спілкувалися як давні друзяки, хоч і щойно познайомилися. Ми говорили про усе і, наче б то, ні про що конкретно. Але між тим, ми обговорили ключові для першої зустрічі речі. Це означало лише те, що ці фантастичні дівчата – те, що нам потрібно. Наш декор буде мінімальним, у флористиці схиляємося до стилю Рустик.

А наречений – любитель погратися із тістом – обіцяв сам спекти пироги для нашого пиріг-бару, як ми його назвали 🙂

Наступний крок – вибір місця проведення весілля. І тут почалися справжні пригоди. Адже гарячі страви та закуски дівчата готуватимуть на місці, у нас були специфічні вимоги до закладу. Нам потрібна була частина кухні у власному користуванні, холодильник, духова піч. Не всі ресторани йдуть на такі поступки. Отож, шукаємо приватний будинок, або шатер в оренду із кухнею неподалік. Також, щоб це було у місті, або зовсім близько біля Києва.

Нам дуже швидко вдалося забронювати одну дуже популярну та вдалу за всіма критеріями столичну локацію. Відкритий майданчик, з тентом, меблями й усім іншим.

О диво. Ми «видихнули» і були готові рухатися далі. Це була перша наша перемога.

Усі подальші кроки ми готуватимемо лише з Оленкою. Бо наш Остап вирушив у чергове відрядження до Європи.

Так як наше весілля без ведучого, ді-джей мав втілювати у собі вміння обох. Як на мене, я запропонувала ідеальну кандидатуру для Оленки та Остапа. Наш Ігор має смак, він вихований, толерантний, працював на кращих весільних майданчиках країни. Звичайно, його вартість була відповідною, втім я сміливо аргументувала парі, чому саме цей ді-джей нам потрібен. І Вони погодились. Це була друга наша перемога.

Вибір фото та відео.

Наречені одразу сказали, що хочуть запросити лише фотографа, а краще двох. Послуг відеографа не потребувалося. Впродовж двох тижнів ми встигли продивитися в Інтернеті кілька десятків з них. Треба було визначатися.

«Чим більше я дивлюся роботи фотографів, тим важче вирішити», каже Оленка. Це означає лише те, що ми повинні зупинитися. Спільною згодою обрали «підкорювачів об’єктивів”.

І жоден з нас не міг передбачити наступного. За два тижні до весілля наш «ідеальний заклад» відмовляє нам. Аргумент, мовляв, щось наплутали і цю дату віддали під фестиваль. Нам мову відняло. На жодні емоції уже не було часу.

Я вперше побачила Оленку засмученою, розлюченою і такою говіркою водночас.

Так, інколи бувають такі ситуації. І тоді, без варіантів. Швидко переорієнтовуємося на пошук іншого місця проведення. Мабуть, марно розповідати, яку кількість закладів з терасами та шатрами ми обдзвонили. Одні були зайняті, інші – таки не підходили під нашу концепцію, треті – не дозволяли приносити нічого свого.

Ми вдруге знайшли потрібне місце, за 30 км від столиці. Чудову галявину, пірс, дерева. З меблями та посудом. Нам дали згоду. За кілька днів – відмовили. Посилались на зміну політики керівництва і умов оренди. До весілля 10 днів.

Оленка була у відчаї. Остап хвилювався за процес підготовки в Амстердамі. Але чесно скажу, ми реально вірили, що все знайдемо. Нам ще багато довелося попрацювати, втім, за тиждень до весілля нами була заброньована «саме та» локація.

Ми оперативно остаточно узгодили декор та флористику для нового місця. Склали меню, підготували сценарний план і чекали дня весілля. Ми, мабуть, уже нічого не боялися 🙂

Весілля-вечірка пройшло на одній ноті, дуже невимушено. Зі сміхом, щирими зізнаннями наречених, танцями та конкурсами. Наш наречений в ролі ведучого брав мікрофон і розважав усіх. А наш DJ, в допомогу Остапу, коментував та музично оформлював усе, що відбувається, А ввечері, на імпровізованому екрані-полотні Остап показав ролик-привітання від друзів, які не могли бути на святі. Сюрприз приголомшив усіх, навіть Олену. Погода була казкова. А настрій – відмінний. Координація свята була легкою і навіть подекуди веселою.

І, до речі, скажу, що таки вмовила наречених на відеографа. За що вони окремо потім дякували.

А найбільшою винагородою для мене була відповідь Оленки на моє запитання:

– Ну що, все було так, як ти хотіла?
– Навіть краще! – сказала наречена!

Витримки із великого листа-відгуку від наречених:

«Ми планували просте весілля, бюджет був невеликий, і тому наш весільний організатор допомогла нам у пошуку і місця, і ді-джея, і різного роду дрібниць, не насаджуючи при цьому непотрібної весільної мішури.

Думаю, нам пощастило, адже Таня захоплена своєю справою, робить багато речей наперед, навіть важко все описати, але це стосується і координації між закладом, кейтерінгом, ді-джеєм, нашими родичами, транспортом.

Тані не було видно , не було чути на самому весіллі, але я точно знаю, що була пророблена десь там, за кулісами, титанічна праця – і думаю, це найголовніша її заслуга.

Чи отримали ми те, що хотіли? Ні, ми отримали ще більше! Дякуємо Тані, низький уклін і процвітання».

Від автора: Я ж безмежно вдячна нашій творчій команді на цьому святі:

За чудові страви, сервірування та за флористику і декор талановитій Юлії Богайчук, засновниці проекту таємних вечерь «Funtasty». Для Юлі із друзями це був надзвичайний проект, тому що ВПЕРШЕ.

Юлія Богайчук

Юлія Богайчук

Юлія Богайчук: 

Це був наш перший досвід організації весілля, та й взагалі заходу такого масштабу. Одне, коли ти готуєш для друзів, та зовсім інше, коли готуєш для такого важливого дня, як весілля. Ми намагались зробити щось нестандартне, нове та свіже, без «заливної риби». Хотілось відійти від шаблону весільних столів. Це була чудова командна співпраця, тому що Олена і Остап до останньої хвилин були включені в процес підготовки. Важкий, серйозний досвід, який вилився у чудове свято для наших молодят. І мені здається, вони отримали абсолютно те свято, про яке так довго мріяли.

Dj Igor Skliar

Dj Igor Skliar

Наш неперевершений Dj Igor Skliar: 

Олена і Остап справляли весілля без ведучого. Роль церемоніймейстера виконував друг, що створило особливу невимушену дружню атмосферу. Настрій свята завжди залежить від молодят і, щоби гості не сумували, наші наречені вигадали вікторину про історію розвитку їхніх стосунків. За правильні відповіді гості отримували подарунки, привезені з усього світу.

Перший танець був дуже позитивний, під спеціально записаний мікс. Спочатку грала повільна музика, а потім – синхронний танець під драйвову музику. Гості тепло підтримали таку ідею і вкінці всі побігли обіймати молодят.

Попередньо був складений плей-лист, тому було дуже легко підхоплювати загальну атмосферу свята.

Друзі нашої пари підготували пісню-подарунок в живому виконанні під гітару – дуже круто вийшло. Оленка не стримувала сліз.

Таким чином, нам вдалося зробити приємне свято в дружній, комфортній для усіх атмосфері.

Наталя Мисник

Наталя Мисник

Наталя Мисник, засновниця «Ве my guest», автор нашого смачнючого торту:

Це мій улюблений стиль у тортах. Це романтично, природно. Своєрідна вишукана простота. Натуральні інгредієнти, квіти. До речі, у тортику стільки квітів, що його можна кидати незаміжнім подружкам замість букету 🙂


Фото: Дарья Кульніна, Денис Ісаєв.
ВІДЕО: auxstudio.com.ua

Також цікаво дізнатись: