ДО 10 СІЧНЯ !

Київський Міжнародний Центр культури і мистецтв (Жовтневий Палац).

КИТАЙСЬКИЙ ЦИРК, традиції якого формувалися впродовж 4 000 років, у всі часи був захоплюючим видовищем. Його історія сягає своїм корінням старовинних народних ігор, традиційних ремесел і військової справи.

Китайський цирк у Києві

Кожен номер в китайському цирку глибоко символічний. Приміром, знамениті “китайські тарілочки”, що обертаються на довгих паличках, символізують сонце. У цьому номері юні дівчата виконують роль “поромників”, що переплавляють по небесному океану людям світло і тепло.

Цирковий номер “політ стрижів” нагадує нам військове минуле Китаю. Згідно із старовинною легендою, китайським воїнам потрібно було швидко проскочити в невеликий отвір. Якщо в Древньому Китаї це уміння вважалося обов’язковим, то в наші дні це чудовий цирковий номер. Китайські кульбіти схожі на повітряні польоти і справляють враження повної невагомості артистів, їх тіла як блискавки, летять через сцену або манеж. Складні комбінації, де важлива кожна десята частка секунди, коли здається, що зіткнення артистів неминуче, справляють надзвичайне враження на глядачів. Групові комбінації схожі на своєрідний фейєрверк. не чути стуку ніг об підлогу, не видно напруги, абсолютно ідеальні приходи після стрибка.

Головна відмінність цирків Європи і Китаю в тому, що в європейському цирку виступають дорослі артисти, а в китайському – діти і підлітки. У складі зазвичай артисти від 12 до 24 років. Вони починають навчатися майстерності з трирічного віку, пройшовши ретельний відбір в спеціальні школи, де конкурс частенько складає 2-3 тисячі чоловік на одне місце.

Чекаємо на Вас!