Літній відпочинок – це не лише море і пляж, а й унікальна нагода поринути в цікавий і пізнавальний світ творчості. На заваді цьому не стане навіть ритм великого міста, адже в ньому можна також знайти простір для стишення й натхнення. Зокрема, у столичному Домі освіти та культури «Майстер Клас» 17 серпня стартує Арт-табір «Смак літа» – протягом двох тижнів кожен учасник програми втілює найпотаємніші мрії – стає художником, модельєром, актором, письменником і журналістом… Як це можливо?

Арт-табір малює: кольори літа надзвичайно насичені – тут є і яскрава палітра сонця, що виблискує на деревах і будинках, і насиченість кольору квітів, й осяяне чисте небо, і навіть втома від спеки. Відтак створення пейзажів і натюрмортів улітку в особливий спосіб захоплює уяву юних художників, адже будь-який експеримент із кольором додає впевненості у своїх силах. Кожна дитина, яка відпочиває в Арт-таборі відчуває себе митцем: справжні мольберти, професійні фарби, натура – втілюють її літню фантазію у справжні картини, які вперше експонуватимуться в реальному галерейному просторі.

Арт-табір моделює: на літо чекають усі «модниці», адже стільки варіантів суконь, капелюшків, спідниць і сережок можна додавати у своє щодення. А можливість створити власноруч літню колекцію одягу й аксесуарів – не просто забавка, а таке ж тонке мистецтво, як і музика. Саме тому для учасників Арт-табору такі уроки є особливо улюбленими, бо ж змодельовану сукню чи намисто додають до свого літнього гардеробу, а значить друзі, батьки, вчителі обов’язково помітять неординарність твого таланту.

Арт-табір ставить виставу: протягом двох тижнів учасники Арт-табору беруть участь у постановці справжньої вистави. Це особливий час, коли ти можеш розкрити в собі талант актора, танцівника, співака. Перевтілитися в Мері Поппінс чи Алісу з країни Чудес, Тома Соєра, Маленького Принца або команду піратів. І не лякайтеся щоденних репетицій, адже це надзвичайно цікаво й весело. І, до речі, робота актора винагородиться оплесками справжньої публіки, адже на учасників програми чекає зустріч із глядачами на справжній сцені.

Арт-табір пише роман: час летить невблаганно, але залишає по собі смак спогадів. Як відновити картинку зустрічі із друзями, смішні історії, які траплялися протягом відпочинку в таборі, переживання і мрії? Усе просто – кожен із учасників може обрати власну форму для своїх вражень. Хтось напише репортаж з місця прогулянок, а когось на створення поезії надихне музика чи розмова про мистецтво… А разом ми створимо своєрідний роман, який із захопленням читатимуть навіть дорослі.

Арт-табір мандрує: пізнавальні прогулянки київськими музеями можуть бути дуже цікавими. Адже діти дізнаються подробиці історії власного міста, видатних музикантів і художників, знайомляться з тонкощами архітектури. І це не лише значно розширює особистий світогляд, а й допоможе в школі знати «трішки більше», ніж однокласники. Відтак у щоденнику завжди будуть «відмінні» оцінки прискіпливих учителів. А ще дитина здатна приємно здивувати своїми знаннями Ваших колег по роботі й друзів.

Арт-табір світлує: щоденні емоції, робота, прогулянки відобразяться у віртуальному турі світлин, які після закінчення роботи Арт-табору одержать батьки і діти.

Арт-табір запрошує: відчути смак літа разом із своїми друзями, вчителями, режисерами, художниками.


Контакти для реєстрації: сайт Дому освіти та культури «Майстер Клас» або за телефоном +38 (044) 594-10-63


Також цікаво дізнатись: