Кілька місяців тому, збираючись в театр, я хотіла взяти з собою улюблену сумку, але моя Варя сказала «НІ!», вихопила її з моїх рук і потягла в кімнату. Вмовляння тоді не допомогли – Варвара швидко напхала у неї свої іграшки, перекинула сумку через плече і з переможним виглядом розпочала «показ мод» у коридорі. Мені не лишилося нічого, окрім як поступитися вподобаним аксесуаром, і піти з іншою сумочкою.

Відтоді ця синя сумочка з червоним бантом, стала улюбленою в гардеробі Варвари. Вона не хотіла її знімати, весь час відкривала і закривала, складала туди усі свої найцінніші скарби. Забрати за допомогою хитрощів, улюблених ласощів (фініків) чи просто сховати сумку мені не вдавалося. І тоді я вирішила, що прийшов час Варі мати свою особисту сумочку для різних дівочих дрібничок.

Для сумочки я взяла невеликий клаптик тканини (краще цупкої), ще кілька кусочків тканини іншого кольору та ґудзик.

На пошиття такої сумки в мене пішло не більше 3-х годин.

Гарна торбинка

Пізніше я вирішила пошити сумку і собі. Мені подобаються сумки-торбинки, з якими можна ходити в магазин, носити ноутбук, вони є незамінними влітку, та і на дитячий майданчик зручно носити іграшки. Такі сумки є чудовою альтернативою поліетиленовим пакетам, вони зручні і їх дуже легко пошити.

Для виготовлення сумки-торбинки я вирізала з білої тканини 2 прямокутники (розмір може варіюватися в залежності від Ваших потреб). Коли будете кроїти, не забудьте дати припуски на шви 1,5-2 см. Для ручок я вирізала 2 однакових довгих прямокутники (орієнтуйтесь на зручну Вам довжину) і пришила їх до торбинки. Однак сумка здалась мені дуже лаконічною і я вирішила декорувати її аплікацією. Ідею аплікації підгледіла ТУТ.

Для цього я викроїла ще 4 деталі з 2-х різних тканин (які лишилися після пошиття сумки для Варі) та взяла рожеву стрічку. Все це пришила на машинці швом «Зіг-заг». Після цього я зшила разом 2 деталі сумки.

Ось така торбинка у мене вийшла.

Гарна сумка з аплікацією


Також цікаво дізнатись: