Коли у тебе росте маленька принцеса, хочеться весь час одягати її у щось нове та оновлювати гардероб. Тим більше зараз виробники пропонують величезний вибір різноманітних спідничок, шортиків, штанців,суконь, кофтинок, кардиганів, сарафанів і комбінезонів.

Ще до появи маленької модниці майбутній мамі не завжди вдається втриматись і пройти повз вітрину з красивим дитячим одягом. Але ж купити все-все не завжди є можливість, та й дітки так швидко ростуть, що інколи не встигають поносити все куплене мамою в пориві шопоголізму. І все ж хочеться щоб донечка була вдягнена не тільки красиво і модно, а й ексклюзивно та оригінально. Ось тут вже прийдеться постаратися аби знайти «не таке як у всіх», адже масмаркет зазвичай не пропонує нам унікальних речей.

За цікавими і вигадливими елементами гардеробу можна піти до кравчині чи модного дизайнера. Але й така послуга не з дешевих, і, як показує практика, не завжди кравцю вдається повторити для нас річ «як на картинці». Тому один з найкращих способів одягнути свою королеву красиво, оригінально та не за всі гроші – сісти за швейну машинку чи взяти в руки спиці та гачок.

Звичайно, не все вийде з першого разу, однак, заручившись натхненням та бажанням, можна все ж порадувати малечу красивими handmade речами. Такий, зроблений маминими люблячими руками одяг, буде носитися із особливим трепетом, його можна заховати у сімейну скриню і передавати з покоління в покоління.

Для початку можна пошити літній сарафанчик для своєї донечки (саме так я і зробила).

Для цього мені знадобилося кілька вільних вечорів, а також шматок тканини метр на метр, ножиці, сантиметр, лінійка, швейна машинка, нитки та багато натхнення і, найголовніше, бажання.

Схема пошиття сарафану за посиланням тут.

Загалом зараз в Інтернеті можна знайти будь-які моделі на Ваш смак і можливості. Я просто вводила у пошук «сукня дівчинці» і далі дивилася картинки та шукала саме те, що подобається мені. Більшість блогерів та сайтів із рукоділля надають викрійки і схеми, тому навіть відпадає необхідність шукати спеціальну літературу. Якщо Ви зовсім новачок у шитті чи в’язанні, то на YouTube можна знайти канали де вчать шити, кроїти та в’язати з нуля.

Ось посилання на такий канал:

Натхнення Вам та якомога більше красивих речей у житті!


Також цікаво дізнатись: