Видавництво «Віват» видало улюблену книжку трьох поколінь українців: збірник історій про Петрика П’яточкина!

5 вересня у Києві “Портал родинних порад Лелеченя.Info” представляє ПЕРШІ В УКРАЇНІ читання нової книги про пригоди Петрика!

Ви можете разом із вашою дитиною ПЕРШИМИ потримати книгу в своїх руках.

Побувати на читаннях історій Петрика. А також виграти її у цікавих конкурсах.

Піти додому з хорошим настроєм та новою улюбленою родинною книгою!

ВИ ВЖЕ ЗАРАЗ МОЖЕТЕ ВИГРАТИ КНИГУ!

Для цього:

  1. Лайкаєте сторінку Лелеченя Info у ФБ
  2. Приєднуєтесь до події
  3. Робите репост в ФБ та запрошуєте своїх друзів

Книжка, яка називається як і популярний мультфільм – «Як Петрик П’яточкин слоників рахував», – видана одночасно українською та російською мовами. Вона складається з трьох історій про невгамовного Петрика, тямущого і бешкетного хлопчика, який може потрапити в халепу, не підводячись із ліжка: то він рахує слоників, аби заснути під час тихої години, то заводить теплу дружбу з роботом Роботасею, то розшукує Діда Мороза.

«Покоління українців, чиє дитинство припадало на 80–90-ті роки, знають історії і кумедні пісеньки-лічилки П’яточкина напам’ять. Гадаю, вони захочуть поділитися ними зі своїми дітьми. Ми видаємо не просто добрі й повчальні книжки, а знаходимо популярні проекти, які підкреслюють нашу національну ідентичність. Петрик — справді український персонаж, своєрідний символ української дитячої літератури. Він такий самий національний літературний символ в Україні, як Карлсон і Пеппі Довгапанчоха у Швеції чи Пітер Пен в Англії», — зазначила генеральний директор видавництва «Віват» Юлія Орлова.

Наталя Гузєєва — українська письменниця, сценарист, перекладач, автор літературних і анімаційних персонажів «Петрик П’яточкин» і «Капітошка». Мультфільми про них увійшли до золотої колекції радянських анімаційних фільмів 1943-1991 років. У цілому, за сценаріями письменниці знято 14 анімаційних та 2 науково-популярні фільми. Загальний наклад дитячих книжок Н. Гузєєвої становить близько 5 млн. примірників.

Приходьте і познайомтесь із новими пригодами Петрика П’яточкина!


5 вересня, 12:00 –  Дім культури та освіти «Майстер Клас» Київ, вул. Лаврська 16

Якщо ви хочете піти із презентації не з порожніми руками – бронюйте книгу для себе і вашої дитини тут – info@lelechenya.info

Сторінка з книжки про Петрика П'яточкина

ВИ ВЖЕ ЗАРАЗ МОЖЕТЕ ВИГРАТИ КНИГУ!

Для цього:

  1. Лайкаєте сторінку Лелеченя Info у ФБ
  2. Приєднуєтесь до події
  3. Робите репост в ФБ та запрошуєте своїх друзів

Успіхів!


Про нас в ЗМІ


 

Також цікаво дізнатись: