Сьогодні вдихнемо друге життя пластиковій пляшці. У кожного вдома можна знайти кілька зразків із «благородного» пластика. Звичайно, викинути їх завжди встигнете. Пропонуємо сьогодні прикласти трішки фантазії та елементарних зусиль і своїми руками створити наступну красу.

Підставка з пластикової пляшки

Для такої вітрини скарбів знадобиться 3 пляшки різних розмірів – 0,5 л, 1 л, 2 л.  А також стержень з різьбою, шайби, гайки.

Деталі підставки з пластикової пляшки

Ножем або ножицями відріжте денця висотою 3-5 см. Краї можна відшліфувати або заплавити (для цього акуратно прогладьте їх праскою через аркуш паперу).

В самому центрі отриманих заготовок зробіть отвори, діаметр яких має бути рівним стержню. Кріпимо, починаючи від найменшої зверху, а найбільшу внизу – це наша стійка основа.

Важливо: насаджуйте отримані денця на стержень, закріплюючи з обох боків двома гайками та шайбами.

Підставка для прикрас з пластикової пляшки

Також із пляшки можна зробити стильний браслет. Для цього обрізаєте пляшку посередині і вирізаєте браслет шириною 3-5см. Далі намотуєте на нього різнокольорові нитки – і все. Так просто:

Браслети з пластикової пляшки

Для різноманітних дрібничок, які завжди є в кожного вдома можна змайструвати такий гаманець:

Гаманець з пластикової пляшки

Як самі бачите – знову все просто і оригінально. Берете два денця, пришиваєте (чи наклеюєте) блискавку. І всі дрібнички мають свою скарбничку.

Наступна ідея для тих, хто вже давно не викидав пластикові пляшки і має досить часу для втілення такого рішення:

Штора з пластикової пляшки

Так, це штора. Штора із дна пластикових пляшок.

Люстра з пластикової пляшки

А це – люстра. І все це може бути у вас вдома.

Стильна люстра з пластикової пляшки

Ідею створити такі речі вигадала дизайнер Мішель Бренд із Манчестера. У 2007-му вона за свої пластикові дизайнерські нововведення отримала нагороди від екологів.

Хочете собі таку річ?

Тож, вирізаємо чисте дно у пляшках. Нерівності виправляємо ножицями. Щоб лінія зрізу була акуратною, підказуємо ще одну ідею, як її згладити. Для цього потрібен пісок і сковорідка. Розігріваємо його. Далі на кілька секунд вкладаємо у цей пісок вирізані заготовки.

Деталі кріпляться на волосінь чи дріт для бісероплетіння. Дірочки робимо розігрітим шилом. Все скріплюємо – і насолоджуємось.


Також цікаво дізнатись: