Меню Закрити

Неправильний прикус – перевіртесь в ортопеда

80% людей мають зубо-щелепну патологію. Найпоширеніші проблеми із зубними рядами (звужені чи розширені), криві зуби, неправильний прикус.

За останніми даними зарубіжних наукових досліджень лікарів-ортодонтів – криво ростучі зуби можуть бути фактором ризику розвитку захворювання тканин пародонту, появи карієсу, проте за ідеальної гігієни ротової порожнини та хорошої спадковості здорового пародонту власники кривих зубів абсолютно не знають проблем із своїми зубами.

Візьміть собі за правило – ідеальну гігієну ротової порожнини.
Поїли – почистити зуби, сполоснути.

Неправильний розвиток нижньої щелепи з часом проявляється такими, на перший погляд, непов`язаними з цим симптомами. У дитини чи дорослого спостерігаються часті мігрені, шийний остеохондроз, неправильна постава, проблеми в опорно-руховому апараті, грижі поперекового відділу хребта.
І все це – через дисфункцію скронево-нижньощелепного суглобу.

Жиноча нижня щелепа

Саме через скронево-нижньощелепний суглоб центральна нервова система подає організму інформацію, і весь організм починає пристосовуватись, адаптовуватись. Таким чином неправильний прикус провокує викривлення хребта.

Тож причиною болю в спині можуть бути проблеми з зубами. Правильне положення голови залежить саме від прикусу. Неправильний прикус, неправильно поставлена пломба можуть призвести до зсуву щелепи, а зсув голови збільшує навантаження на хребет. Щоб вирішити проблему, потрібно виправити прикус.

В дорослих спрацьовує парафункція – коли через проблемний хребет – стираються зуби.

Сучасним досягненням є співпраця лікарів-ортодонтів з остеопатами. Причому визначити, яка патологія первинна, може лише спеціаліст. Якщо вчасно виправити зубощелепну патологію, то вилікуємо і сколіоз: адже нижня щелепа — це кермо скелетної системи і в першу чергу хребта.

Батьки, якщо ви помітили, що дитина смокче пальці – це сигнал, дитина рятує себе, врівноважуючи внутрішньочерепний і спинномозковий тиск смоктальними рухами. Обов`язково відвідайте ортодонта і остеопата, аби спеціалісти скоригували цю проблему.

Основні життєві періоди для правильного розвитку лицевих кісток та здорового прикусу:

  • прохід родовим шляхом
  • грудне вигодовування

Для розвитку щелеп давайте вашому малюку (звичайно, якщо у нього вже є зубки) тверду, неподрібнену їжу. Гризучи яблучко, морквинку, цілу варену картоплину, а не пюре – ви допомагаєте дитині укріплювати лицеві м’язи.

Науковці констатують, що людина майбутнього буде беззубою, адже ми поступово відмовляємось від твердої їжі. Все перемелюємо, пом’якшуємо. Характер їжі буде впливати на те, що зуби – як орган для їжі – буде зайвим.
Оскільки людина майбутнього схильна до телепатичного спілкування, процесу мовлення не буде, тож зуби знову не задіяні. Природа відсікає зайве.

Батьки, звертайте увагу на те, як дихає дитина. Якщо ніс переважно закладений із різних причин (алергічний риніт, аденоїди, хронічні синусити), ваша дитина звісно ж дихає ротом. У процесі активного росту цілого організму і лицевого комплексу у неї включається адаптивний механізм. Утворюється так званий аденоїдний тип обличчя: воно витягується, верхня щелепа звужується, піднебіння стає високим.

Неправильне дихання формує неправильне обличчя.


Також цікаво дізнатись:

© 2018 Лелеченя.Info. Усі права захищені. Використання матеріалів порталу лише за умови посилання на «Лелеченя.Info».