Головним аспектом місяця є п’яте проходження Плутоном точки Чорного Місяця в гороскопі України.

Плутон символізує трансформацію і переродження.

Чорний Місяць у Козерозі – найслабше і хворе місце нашої країни – корупція системи влади, неефективні закони, тому і потрібні реформи в нашій державі.

На початку листопада ми вп’яте (востаннє) разом з аспектом з’єднання Плутона з Чорним Місяцем знову підходимо до кризового етапу.

Такий в тривалому часі аспект Плутона з Чорним Місяцем допомагає нашому суспільству очиститися і почати зміни в кращий бік. В останню декаду місяця транзитний Чорний Місяць у квадраті з Ураном. Все, що накопичилося в підсвідомості – виходить на поверхню і може призвести до несприятливих подій і вчинків. Проявляється схильність до авантюр і невиправданого ризику. Плани можуть руйнуватися або виконуватися з точністю до навпаки.

Напружені аспекти Урана з Чорним Місяцем означають зв’язок з духом революційним, духом ризику і виклику соціальним умовностям.

Активні спотворення якостей Урану роблять людину абсолютно непередбачуваною. Вона не терпить найменших обмежень і будь-яким чином ухиляється від відповідальності і зобов’язань.

Важливо: Намагайтесь проявляти розсудливість і утримуйтесь у рівновазі в цей період, не приймайте важливих рішень в період дії точного аспекту (плюс-мінус тиждень).

Інформацію взято з Офіційного сайту Олени Осипенко та Юрія Буянова. 


Також цікаво дізнатись: