Школа англійської мови «Оксфорд Клас» підготувала цікаву канікулярну програму для школярів на літо.

Це табір міського типу, тобто діти перебувають із вихователями впродовж дня (від 9.00 до 18.00) від понеділка до п’ятниці. Кожен день включає в себе щонайменше 4 години англійської мови, екскурсії англійською та активні ігри на свіжому повітрі. У групі максимально 15 дітей різного віку. І головне, батькам не варто перейматися рівнем знань своїх дітей, адже всередині групи діти діляться на підгрупи. Кожному рівню та кожному віку знайдуться цікаві завдання! Цього разу це буде унікальна програма знайомства зі світом англійської мови через культуру й традиції англомовних країн.

Відзначимо тільки декілька найяскравіших частин програми. Інші цікавинки варто пізнати разом з нами під час канікулярної програми!

Пізнаємо Індію – вивчаємо красу танцювальних рухів традиційного танцю

Індійські танці завжди зачаровували глядачів. У програмі «Навколо світу за 10 днів» кожен вивчає мову жестів та міміки, а ще й вчиться складним фігурам, які вимагають не тільки пластики, а й фізичної витривалості. Фігура вищого пілотажу – за допомогою танцю розказати свою історію, та так щоб її зрозуміли оточуючі! Повірте, навіть хлопчики, які спочатку скептично спираються на стінку, уже за кілька хвилин входять у ритм Індії, забувають свій поважний статус і з задоволенням відпрацьовують чергову фігуру! Заняття проводить викладач з Федерації Індійського танцю в Україні.

Дітки вчать та танцюють Індійські танці

Шахи – крок до впевненості

Шаховий турнір проводить Олег Донченко – викладач студії шахів, майстер спорту з шахів та чемпіон України – цікава людина, Педагог з великої літери. Йому, як нікому іншому, вдається зацікавити навіть найпасивніших дітлахів. Адже людина, яка здатна обіграти тебе за кілька ходів, знає багато цікавих історій і жартів, тому діти швидко входять у гру і впевнено прямують до маленьких шахових і життєвих перемог.

 Олег Донченко – викладач студії шахів, майстер спорту з шахів та чемпіон України з ученицею

Маловідомі культури й етноси

Діти люблять цікавитися далекими й незвіданими для них історіями, чужими культурами, саме тому такі захопливі для них життя та звичаї аборигенів. Інколи діти так вживаються в ролі, що вихователям важко приборкати це дике плем’я! Так, це кропітка робота – створити справжні дерев’яні палички-повідомлення (Message sticks), використовуючи секретний код образів: крокодила, ящірку, рибу чи просто візерунки. Проте як весело жити за власними законами у маленьких кланах і племенах 🙂

Цей день буває дуже насиченим, бо ще ми самі робимо намисто з глини ( від заготовки, сушки до розфарбовування). У цьому нам допомагає історик-мистецтвознавець за фахом, художник-просвітитель, засновник мистецької студії «Щастя» Ольга Адам.

А ще, як справжні дикуни, самостійно розпалюємо багаття, викрешуючи вогонь з паличок, вчимося в’язати вузли та набуваємо багато нових вмінь, які можуть знадобитися в справжній дикій прерії, або пустелі. Викладач студії Віктор Блайз, до речі носій мови, справжній фанат руху «Виживання в складних умовах». Ніхто краще від нього не впорається з цим завданням.

Шоу модних качок – путівка до Австралії

Чи знали Ви про шоу модних качок з Австралії? А ми не тільки знаємо, а ще й проводимо таке шоу. Це нічого, що наші качки всього лиш намальовані на папері. Але застосувати всю свою уяву, дизайнерські таланти та навички презентатора можна і з паперовою качкою. Кожна з них має своє ім’я, свою історію, свій наряд! Творчі майстер-класи проводить Марія Піон – дизайнерка, стилістка іміджмейкерка, експерт в сфері selfbranding.

Дитяча благодійність від США до Києва й Слов’янська

Як можна в дитячому таборі обійтися без американського Дня Доброти (США)? Наші учасники табору започаткували гаражний розпродаж під назвою «Білий Слон». Речі, які діти зробили своїми руками, продаються на нашому відкритому аукціоні, а виручені кошти ми відправляємо на потреби безхатніх тварин Слов’янська, бо саме там вони знайшли притулок після трагічних подій на Сході України.

Навіть британська Королева дізнається про успіхи наших дітей

Коли настає День Британії, цілком логічно писати листа Її Величності Королеві. Це надзвичайно відповідальна справа й достатньо непроста, адже дітям доводиться видати нагора увесь свій словниковий запас. Звичайно, викладачі Оксфорд Класу – завжди поруч, а значить Королева оцінить виняткове знання англійської нашими українськими оксфордцями.

Діти пишуть листа Її Величності Королеві Британії

Шотландський драйв у таборі

Найцікавіше ми залишили наостанок – це День Шотландії. Чи знаєте Ви, що кожна клітинка кілту має своє значення? А наші дітлахи знають! Зробивши паперові кілти власноруч, переходимо до гри на волинці. А допомагає нам в цьому Олексій Шкуропадський – шоу-мен, автор пісень та музики, художній керівник етно-рок групи FRAM, учасник багатьох фестивалів в Україні та Європі, а ще – давній добрий друг школи.

Олексій Шкуропадський - шоу-мен, автор пісень та музики, художній керівник етно-рок групи FRAM з дітками

І наостанок…

А ще до опису не увійшли екскурсії ( музей води, Експериментаніум, історичний музей) із англійським супроводом та квестами в них, катання на конях, стрільба з лука, кіно англійською та написання щоденника спогадів кожного дня.

Дітки дивляться слайди


Реєстрація на програму «Навколо світу за 10 днів» на сайті Дому освіти та культури «Майстер Клас» або за тел. +38 (044) 594-10-63


Також цікаво дізнатись: