Ми часто подорожуємо і найкращим транспортом вважаємо власний автомобіль.  Про наші мандри Україною можна почитати ТУТ.

Однак цього разу дістатися з пункту А в пункт Б ми вирішили літаком. Для Варвари (якій на момент польоту було майже 2 роки) це був перший переліт і, на щастя, тривав він всього годину 15 хвилин.

Втім і цього достатньо дворічці, аби знудитись (адже якийсь час потрібно сидіти на місці, не можна вставати і паски безпеки мають бути застібнутими). Розкажіть Варварі, що стрибати і бігати не можна, ага.

Звичайно ми знали про непосидючість дитини, і, аби вона не влаштувала на борту погром, взяли із собою кілька ігор і книжок, яких вистачило, щоб зайняти її увагу під час польоту (ще якийсь час пішов на їсти-пити). Ми не показуємо Варі мультфільми у дорозі. Якось у нас не склалося з цим.

У списку наших «гаджетів» на борту були:

1. Гральні карти

Гральні карти

Так-так, звичайнісінькі гральні карти.
«Гра у карти» по Варвариному – це передавати їх нам по одній, роздивлятися, складати в купки, жбурляти на підлогу тощо. Словом хвилин 10 можна бавитись.

2. Дисконтні картки

Дисконтні картки

Це теж одна з наших улюблених дорожніх забав. Пластикові дисконтні картки можна передавати один одному, мінятися, розкладати по кольорам, складати з них прямокутники, просто розкладати на столику. Головне, що картки завжди під рукою.

P.S. Кредитні, зарплатні та цінні картки краще сховати 🙂

3. Маленькі книжечки

Маленькі книжечки

Такі «кишенькові» картонні книжечки займають небагато місця в сумці, але можуть надовго зайняти увагу дитини. І батьки вбивають двох зайців – скорочують час та вчать малюка новому (кольори, порівняння, транспорт, фігури, пори року, тварини).

4. Великі пазли

Великі пазли

Для діток до 3-х років найкраще брати ті, що складаються з 2-3 деталей. У нас жираф, слоненя, мавпочка і лев.

5. Блокнот і олівці(фломастери)

Блокнот і олівці (фломастери)

Незамінна річ у подорожі. Ми малюємо в машині, в кафе, у парку, у маршрутних таксі. Дуже згодилися в аеропорту поки чекали літак, і на борту. Цього разу в сумці опинилися фломастери. Скажу від себе, що саме фломастери у дорогу не найкращий варіант, бо вони маркі і за пів години малювань мої, татові і Варварині руки були кольору веселки.

6. Конструктор

Цим конструктором Варя гралася найбільшу частину польоту. Звичайно, «прорабом» виступав тато, він керував будівництвом, показував куди і як, і вже з третьої спроби мала сама майже повністю збирала хатинку-скарбничку. Словом, це наш mast have.

Грайтеся з дітками та подорожуйте цікаво


Також цікаво дізнатись: