Травень продовжує естафету напруженого впливу транзитних Планет на гороскоп України.

Перша половина місяця може характеризуватися напруженням, яке продовжує «висіти в повітрі». Починаючи від 1 травня, ми бачимо цілий ланцюжок гострих аспектів Марса до найважливіших планет країни. Можливі провокації, дестабілізуючі внутрішню ситуацію, а також залишається високою небезпека для наших кордонів від зовнішнього ворога.

Можуть тривати фінансові суперечки і конфлікти, розбіжності, суперечності, відсутність взаєморозуміння і неможливість домовитися.

Транзитний Уран в першій половині місяця робить напружені аспекти до кармічних показників – Місячних вузлів. Уран, раптово виявляючи слабкі місця, вимагає провести нагальні революційні зміни і реформи.

У третій декаді травня транзитний Сатурн з одного боку трохи стабілізує ситуацію – може відбутися зміцнення статусу, реалізуються деякі державні плани і цілі, з`явиться кредит довіри. З іншого боку до кінця місяця активні дії можуть супроводжуватися труднощами і перешкодами, вузькість поглядів при вирішенні питань можуть продовжувати створювати додаткові труднощі.

За прогнозом для нашої країни нам ще не час чекати явних економічних і політичних результатів – йде поточна копітка робота по зміцненню та стабілізації ситуації.

У цей важкий для всіх нас період, допомагайте один одному і нашим бійцям, моліться за Мир на Землі і вірте в Перемогу!

Інформацію взято з Офіційного сайту Олени Осипенко та Юрія Буянова. 


Також цікаво дізнатись: