Тільки в ATMASFERA 360!

Прем’єра 19 березня, о 12:30

Перший день весняних канікул перетвориться у сферичному кінотеатрі Atmasfera 360 на індійське свято! 19 березня о 12:30 відбудеться прем’єра надзвичайно яскравого та доброго анімаційного фільму «Гопал. Принц Планети Корів».

Афіша - Гопал. Принц Планети Корів

Це лірична історія, що її знято за мотивами давньоіндійського епосу. Одна з найзнаменитіших стародавніх легенд людства, яскрава та сповнена дивовижних фантазій, як і вся дивовижна індійська культура.

Тайландській Студії сферичних фільмів FULLDOMELAB. THAILAND за підтримки FULLDOME.PRO вдалося втілити давні перекази в ультрасучасному форматі сферичного кіно, використавши всі фантастичні можливості технології повнокупольного відео. На Вас чекають незвичайні пригоди в дивовижному світі, де панує світло, радість та найпозитивніші емоції!

Крім перегляду чудового фільму, на прем’єру якого будуть запрошені почесні гості та представники Посольства Індії в Україні, гості зможуть доторкнутися до індійської культури, взявши участь в майстер-класах з традиційних індійських танців, поласувати індійськими солодощами, прикрасити себе візерунками у стилі «мехенді», навчитися зав’язувати сарі та багато іншого!

На нас чекає прекрасна індійська весна!

… Десь дуже далеко є прекрасна планета Голока. На ній мешкають пастухи, що пасуть незліченні стада корів на схилах Чарівного Пагорбу Говардхан. Серед них – маленький Принц Гопал. Одного разу Гопал побачив, що його батько, Цар Нанда, збирає велике свято на честь небесного Царя Індри, повелителя дощів, грому і блискавок. За традицією, все село дружно готує для нього багато різних частувань та солодощів. «Навіщо ми посилаємо дари Індрі? Адже це його робота, – піклуватися про процвітання планети, – сказав Принц Гопал своєму татові.

… Давайте краще почастуємо наш Чарівний Пагорб Говардхан, на якому ми дуже любимо гратися із друзями». Цар Нанда дуже любив свого сина, тому, не роздумуючи, погодився. Але коли Індра не отримав своїх щорічних частувань, він сильно розгнівався. У люті він обрушив на село пастухів таку страшну бурю, якої ще не бувало. Що ж тепер буде з друзями Гопала? Хто ж захистить їх від страшного вітру, злив та негоди?


Також цікаво дізнатись: