2 жовтня, 19:30

Сольний концерт Юрія Годо «В Неаполітанському стилі. Присвята Карузо».

Вперше оперна зірка заспіває в планетарії в супроводі візуальних спецефектів!

Годо. АTMASFERA 360 / Київський планетарій

Юрій Годо – одна з найяскравіших зірок концертного сезону в ATMASFERA 360. Всесвітньо відомий вокаліст українського походження Юрій Годо – частий гість легендарних «Реал-Опера» (Мадрид), «Карнегі-Хол» (Нью-Йорк) і в театрах Парижа, Неаполя, Венеції, Мюнхена … Його слухають і нагороджують королі, він записує дуети з найвидатнішими співаками сучасності. Юрій Годо володіє потужним вокальним талантом і неймовірно привабливою чоловічою харизмою.

2 жовтня відбудеться єдиний в Києві концерт класичної неаполітанської пісні. Неаполітанська пісня – діамант в короні Італії, королеви музики. Саме в Неаполі народився Енріко Карузо, який прославив неаполітанську пісню на весь світ. Видатний співак, будучи на піку слави і світового визнання, перший зважився включити свої рідні мелодії в концертні програми, записав їх на платівки.

Юрій Годо тривалий час пропрацював в Італії, багато знає про неаполітанські пісні і під час концерту розповідатиме дуже цікаві історії про написання знаменитих композицій, деяким з яких по дві сотні років! Цікаво, що неаполітанська пісня і її мелодика тісно пов’язані з Україною! Яким чином – це ви дізнаєтеся на концерті.

У концерті прозвучать твори найбільших творців неаполітанської пісні: Canta pe’me (E. de Curtis – L. Bovio), Santa Lucia (Luigi Gordigiani), Torna a Surriento (E. De Curtis – G. De Curtis), Maria, Mari ( Eduardo di Capua – V. Russo), Torna a Surriento (E. De Curtis – G. De Curtis), Mamma (Cesare Bixio – Bruno Cherubini), O, sole mio (E. di Capua – Giovanni Capurro), Core n ‘ grato (S. Cardillo), Passione (Ernesto Tagliaferri e Nicola Valente – Libero Bovio), Marechiaro (F. Tosti – Di Giacomo) та інші.

Юрій Годо виступить у супроводі спеціально створеної для цієї програми фонограми у виконанні чудового симфонічного оркестру театру Ла Скала (Мілан).


Також цікаво дізнатись: