24.10 – 01.11  Сферичний кінотеатр ATMASFERA 360/Київський планетарій запрошує на осінніх канікулах у цікавий та веселий квест на «Жовту планету»!

Всі розваги – безкоштовні!

Фестивальні активності працюють щодня, від 11:00 до 16:00.

Фестиваль «осінні канікули на жовтій планеті»

Разом з переглядом сферичного фільму на вас чекає безкоштовний космо-квест та безліч інших цікавинок. Кожен глядач зможе пройти за спеціальною мапою, виконуючи захоплюючі завдання. За пройдений маршрут кожен отримає чудові миттєві призи!

І головне: всі глядачі візьмуть участь у розіграші супер-призів: це телескоп, космо-рюкзак, справжня кібер-іграшка та сертифікати на навчання у школі англійської мови “Грін Кантрі”!

Подорожуючи «ЖОВТОЮ ПЛАНЕТОЮ», ви:

  • Пограєтесь іграшками майбутнього: дивовижним конструктором LaserPegs, що світиться, та справжніми робо-конструкторами.
  • Познайомитесь з космічною магією та отримаєте інопланетне передбачення на майбутнє.
  • Побачите найкраще сферичне кіно про космос та природу, завдяки спецефектам побуваєте на інших планетах та матимете змогу спостерігати на власні очі за надзвичайними природними явищами. Це можливо лише в ATMASFERA 360!
  • Візьмете участь у творчих майстер-класах, побуваєте на захоплюючих лекціях з картинками, пограєте у веселі ігри.
  • Зможете перевірити кмітливість, збираючи цікаві головоломки.
  • Відвідати захоплююче хімічне шоу від Експериментаніума.
  • Подивитесь у справжні мікроскопи та телескопи.
  • Зможете взяти участь у забігах-змаганнях «кібер-тарганів».
  • А також сфотографуватися з прибульцем та місяцеходом, покидатися м’якими жовтими «астероїдами-подушками» та багато іншого!
  • Потренуєте свою пам’ять та вивчите космічну лексику у грі «Мемо» від школи “Грін Кантрі”.

Головна подія фестивалю «Осінні канікули на ЖОВТІЙ ПЛАНЕТІ» – прем’єра інтерактивного сферичного фільму «ДИВОВИЖНА ПЛАНЕТА»!

Прем’єра відбудеться – 31 жовтня о 12:30.

«ДИВОВИЖНА ПЛАНЕТА» – інтерактивний сферичний фільм з неймовірними тривимірними спецефектами. Завдяки унікальному формату кіно ви відчуєте ефект присутності у подіях, що відбуваються на екрані-куполі і станете учасником захоплюючої подорожі.

Ви побачите планету такою, якою її бачать космонавти. Пролетите над материками і океанами, станете свідками подій, які відбулися на Землі мільйони років тому, в епоху динозаврів. Поринете в найглибші западини, скорите найвищі вершини. Випробуєте відчуття, недоступні вам в реальному житті. Побувавши в найцікавіших і найзагадковіших куточках планети, ви ніколи не забудете цієї подорожі! Не пропустіть!

А друга подія – розіграш супер-пупер призів серед всіх учасників фестивалю та глядачів нового кіно «Дивовижна планета», який відбудеться 31 жовтня о 15:00.

Слідкуй за подіями на сайті: www.atmasfera.com.ua

Довідка та бронювання квитків: (044)  229 01 93


Також цікаво дізнатись: