Головним аспектом серпня в гороскопі України є 4-е проходження Плутоном точки Чорного Місяця. Плутон символізує трансформацію і переродження. Чорний Місяць у Козерозі – загострює проблеми: корупція системи влади, неефективні закони, – тому і потрібні реформи в нашій державі.

Ми з вами вже прожили раніше три дотики Плутона з Чорним Місяцем і всі вони були досить кризовими для всіх нас. З цього аспекту почалася війна.
Перше проходження Плутоном Чорного Місяця відбулось у березні 2014 (події в Криму), друге – в травні 2014 (події на сході України), третє – у січні 2015 (готувалися і були попереджені багато терактів, але був ще і жорстокий обстріл Маріуполя, а далі Дебальцеве).

У середині серпня ми вчетверте разом з аспектом з’єднання Плутона з Чорним Місяцем знову підходимо до кризового етапу і, на жаль, буде ще п’ятий раз, але вже останній аспект – наприкінці жовтня – початку листопада 2015 року.

Такий тривалий за часом дії аспект Плутона з Чорним Місяцем допомагає нашому суспільству очиститися і почати зміни накраще.

Є й хороші астрологічні новини. Ми вже не так беззахисні перед зовнішньою агресією наших сусідів, та й внутрішні економічні проблеми нашої країни хоч і повільно, але поступово будуть вирішуватися. Все це підкреслюють у своєму русі в серпні важливі для нас планети.

У середині серпня Юпітер – планета успіху і соціального успіху пройде в гороскопі України по Сонцю. Такий аспект буває 1 раз на 12 років. Це важливий період розвитку і зростання.

Взаємодія з впливовими особами інших держав втілиться в розуміння, у ще більшу підтримку, матеріальну допомогу. Це вдалий період для вирішення і юридичних питань, початку судового процесу, подачі позову, відповідальних виступів, переговорів і підписання важливих документів.

24 серпня всі ми будемо святкувати День незалежності України. У річному гороскопі країни – Солярі – є надихаючий показник. Соляр стартує в 10-й місячний день! Головний девіз цього дня, а значить і року – творіння в усіх сенсах.

Соляр сприяє вирішенню конфліктів і закінченню судових розглядів. Місяць у день народження країни пройде по Знаку Стрільця, а це означає, що у нас буде можливість вирішити багато юридичних проблем, також ефективними будуть результати міжнародних відносин. Стрілець символізує оптимізм, щедрість і доброзичливість.

Від 25 липня до 6 вересня на всіх жителів Землі буде впливати ретроградна Венера. Цей час несприятливий для великих фінансових операцій, покупок і весіль.

Але можна і потрібно завершувати раніше розпочаті справи і проекти, розрахуватися з борговими зобов’язаннями, а також зробити кроки до примирення у відносинах між людьми і країнами. Венера – планета Миру і гармонії. Усі міжнародні переговори, спрямовані на мир на Землі, будуть найефективнішими в цей час.

Серпень продовжує естафету складних планетарних уроків, які вимагають від нас духовного зростання. Нічого не бійтесь, не залишайтеся осторонь – будьте тут і зараз, і допомагайте один одному.

Віра, Надія і Любов нехай завжди будуть з Вами!

Інформацію взято з Офіційного сайту Олени Осипенко та Юрія Буянова. 


Також цікаво дізнатись: