Астропсихолог Олена Осипенко традиційно підготувала для українців зоряний прогноз на цей місяць.

До середини липня на Україну впливає аспект з’єднання Плутона з Нептуном. Він почав свій вплив ще наприкінці червня і до 6 липня стає точним.

Як наслідок можливі викриття таємниць, інтриг і закулісних справ, створюватиметься внутрішнє відчуття небезпеки, тиску з боку незалежних обставин, великомасштабних політичних та економічних чинників. Можливі відчуття душевної напруженості і моральної кризи.

Юпітер в опозиції з Місяцем. Діє в першій декаді місяця. Тут може простежуватись тенденція до зайвого оптимізму, ідеологічні незгоди і необачні обіцянки. Можуть виникнути конфлікти з правоохоронними органами, офіційними інстанціями. У цей час важко правильно бачити перспективи розвитку і можуть бути зроблені неправильні кроки.

Другий – більш складний аспект: Чорний Місяць у поєднанні з Марсом. Період його впливу від 5 до 18 липня. Чорний Місяць – провокації, спокуси, страхи, сумніви. Марс – бог війни, планета агресії. Може бути спровокована агресія.

Чорний Місяць завжди лякає, це його робота. Він розкриває слабкі місця системи, а далі їх потрібно зробити сильними. Головне – не приймати важливих рішень в цей період. Потрібно допомагати і підтримувати один одного, вселяти віру і оптимізм.

Друга половина місяця обіцяє бути більш оптимістичною. Починають впливати два гармонійні аспекти Юпітера в з’єднанні з Меркурієм і з самим собою.

Основна тенденція – розширення і розвиток. Є можливість закласти довготривалий фундамент для майбутніх звершень, розширити сферу впливу. Можуть з’явитися нові перспективи, успішно протікати різні ділові контакти і відносини.

До 25 липня вдало укладати нові тривалі контракти, хороший період для вирішення юридичних, правових і фінансових питань, подання позову. Сприятливо протікає спілкування з іноземними партнерами, закордонними фірмами. Але слід обмежити себе у витратах і не давати занадто багато обіцянок. Тягар відповідальності може виявитися надмірним.

Від 25 липня до 6 вересня на всіх жителів Землі впливатиме ретроградна Венера. Цей час не сприятливий для великих фінансових операцій, покупок і весіль. Можна і потрібно завершувати раніше розпочаті справи і проекти, розрахуватися з борговими зобов’язаннями, а також зробити кроки до примирення у відносинах між людьми і країнами.

Інформацію взято з Офіційного сайту Олени Осипенко та Юрія Буянова. 


Також цікаво дізнатись: