Період червня можна поділити на дві частини: до 12 числа і після.

До 12 червня триватиме період ретроградного Меркурія, який впливає на всіх без винятку. Це час, коли не рекомендується починати нічого нового. При реалізації соціальних та комерційних проектів ретроградний Меркурій можна порівняти з рухом в автомобільній тисняві.

Добре займатися поточними справами, робити ремонт, реконструкцію і поступово готуватися до нових починань в майбутньому. Це сприятливий період для відновлення старих зв’язків, аналізу та корегування виконаної роботи, доробка минулих завдань.

До 12 червня триває період, яким керують два напружених аспекти квадрата Сатурна із Сонцем і Юпітера з Плутоном.

Перший – створює труднощі і перешкоди, обмежуючи ділову активність. Вузькість поглядів при вирішенні питань створюють додаткові труднощі.

Другий – може говорити про боротьбу за владу, можливе зіткнення з законом в тій чи іншій формі і може спричинити суттєві зміни в справах і життя країни в цілому.

Можливі труднощі у вирішенні питань кредитів, боргів, податків, тарифів і мит. Цей аспект створює в суспільстві незадоволеність і розчарування існуючими законами і правилами.

У третій декаді червня формується аспект з’єднання Плутона з Нептуном, а це сприятиме викриттю таємниць, інтриг і закулісних справ, створюватиме внутрішнє відчуття небезпеки, тиску з боку незалежних обставин, великомасштабних політичних та економічних чинників. Можливі відчуття душевної напруженості і моральної кризи.

Червень вимагає від українців кардинального стрибка в духовному розвитку. Випробувань не по силам не дають. Розслаблятися не можна, але й руки опускати теж. Потрібно пам’ятати і вірити, що кожен прожитий місяць в добрих справах кожного з нас наближає нашу країну до Перемоги.
Допомагайте одне одному і нашим захисникам.

Інформацію взято з Офіційного сайту Олени Осипенко та Юрія Буянова. 


Також цікаво дізнатись: