1. Виховання Гнучкості.

Психологічна та емоційна гнучкість – це та якість, яку жінка може удосконалювати протягом усього життя. Мама повинна вчити свою дівчинку гнучко реагувати на оточуючих, не влаштовувати трагедій, розуміти, що однакових людей немає, і навіть щодо однієї і тієї ж теми люди можуть мати абсолютно різні думки. Я вчу своїх донечок мати свою точку зору, при цьому прислухатись до інших, та аналізувати ситуацію. Вчу спокійно висловлюватись і реагувати на обставини без зайвих емоцій. Знати собі ціну і сприймати світ легко та з задоволенням. Гнучко.

2. Підтримка і розуміння батьків

Дівчинка сприймає відсутність підтримки в сім’ї як нелюбов.
Упевненість, що її завжди зрозуміють і підтримають вдома допомагає їй розслабитись і спокійно рости, вчитися, гарнішати, розвиватись творчо і фізично. Дітям важливо знати, що навіть, якщо вони зробили помилку, неправильний вчинок і ще багато чого …. їх все одно люблять, розуміють, приймають, поважають і саме тому чесно говорять про їх неправильну поведінку чи недоліки.

3. Виховання жіночності та краси.

Це саме те, що відрізняє дівчаток від хлопчиків, жінок від чоловіків. На цей пункт я рекомендую звернути увагу усім мамам дівчаток. Немає жодних правил, є тільки одна думка: ваша дочка – це ваше дзеркало! Тому поставте в перше чергу собі питання про вашу жіночність і красу. Уявіть себе, якою ви б хотіли бути і порівняйте з реальною, а потім дайте собі відповідь на питання, чи хочете ви, щоб ваша дочка була схожою на вас сьогоднішню? Починайте з себе, удоскональте свою жіночність, якщо все налагодиться у вас – все буде добре і у вашої доньки!

4. Відповідність внутрішньої і зовнішньої краси.

У людині повинно бути Все прекрасним, а в жінці – тим паче. Адже жінки – це джерело любові і краси, яка таки врятує світ.
Дівчаткам потрібно роз’яснювати, що красиве і доглянуте волосся – це так само гарно, як і прибрана нею постіль і порядок в кімнаті, шафі, в зошитах;

  • що, вдягнувши модну сукню, вона буде красивою, але й не менш красивий її вчинок, коли допомагає, наприклад, молодшій сестричці;
  • що вміння поступитися в дружньому спорі – це теж красиво;
  • що програвати і вигравати потрібно теж красиво .

Всього не перерахувати, але дівчинка повинна прагнути до краси в усьому. Факт.

5. Організувати своє життя.

Багато жінок, які досягли високих результатів, розписують свої дні майже похвилинно, щоб встигнути зробити все важливе. При цьому вони встигають бути і мамою, і дружиною, і донькою, і керівником чи працівником. І таке планування дійсно працює. Тож, дівчинку важливо з дитинства навчити планувати свій день, самій формулювати свої завдання. І потім радіти разом із нею першим успіхам, які обов’язково будуть! І це правило – перша сходинка до успіху.

6. Разом з мамою!

У кожної мами і доньки повинні бути свої спільні справи, ритуали, заняття, хобі. Це дуже важливо !!!!

У мене наприклад – це:

  • Приготування сніданків, сімейних обідів;
  • Прибирання (пилососимо, доглядаємо за квітами, миємо посуд);
  • Домашній салон (маски для обличчя та волосся – дуже весело, манікюр, педикюр);
  • Похід магазинами (особливо в магазин косметики та парфумерії, моя донька фарбує там губи, вії, рум’яна, душиться усіма духами відразу). До речі це відволікає дівчинку від покупки чергової 259-ї ляльки з якої небудь нової колекції 🙂

7. Разом з татом!

Це не менш важливий пункт. Саме у спілкуванні з татом донька вчиться розуміти хлопчиків, чоловіків. Це абсолютно інша наука і енергетика. Дівчинка повинна відчути безмежну увагу тата і проникнутись довірою. Якщо татові вдасться – то дівчинка отримає 100% впевненості в собі і зможе довіряти татові свої секрети, звертатися за допомогою, не хвилюючись, що їй відмовлять чи засуджуватимуть. Головне в цьому – стабільність. Татусі, не лінуйтеся, залиште ваші справи, проведіть час з вашою досконалою, маленькою жінкою.

8. Подолання ліні.

Дівчаток вихваляють за красу, заціловують, наряджають, роблять їм зачіски, ними зачудовуються і захоплюються. І буває, стикнувшись у житті з найменшими труднощами, дівчатка вважають, що їм все це зайве, вони красиві, а все інше – не варте уваги.
Не хочу, не буду, трохи пізніше, навіщо мені це , от тільки додивлюся мультик, фільм, інтернет…. – мільйон приставок не. І саме за цим Не приховується Лінь. Якщо дівчинка в дитинстві не навчиться “переступати” через свою лінь, у дорослому житті вона буде завжди шукати виправдання своїм невдачам. А якщо зможе подолати своє Не чи Не Хочу, то буде пишатися собою на радість батькам і оточуючим.

9. Цінувати враження.

Поясніть своїй донечці, що важливо ловити позитив у кожній миті свого життя. Зустрілась із друзями, родичами, відпочила на природі, сходила в музей, театр на виставку, концерт. Тобі приємно, ти пізнавально провела час! Дізналась більше про рідних і знайомих людей, відкрила для себе щось нове, обговорила вдома з батьками, поділилася з друзями. Це все враження та емоції, які збагачують і наш духовний світ, додають нових барв.
Я б дуже хотіла навчити дівчаток радіти життю.

10. Цінувати і берегти своє здоров’я.

Це величезна наука, починаючи від азів інтимної гігієни, правильного харчування, закінчуючи вмінням відчувати себе психологічно комфортно в житті. Я дуже стараюсь пояснити, що, якщо всередині все здорово і красиво, то сяє і обличчя, і волосся, спокійні і нерви, і душа.

Дуже хочу, щоб кожна дівчинка, і жінка могли щиро сказати: “Я здатна бути щасливою!”


Також цікаво дізнатись: